KOSZYK JEST
PUSTY

601661368

biuro@danabo.pl

Regulamin

DANABO regulamin sklepu

Wszystkie oferowane woreczki są oryginalnymi woreczkami, zaopatrzonymi w indywidualne certyfikaty sterylności, pochodzącymi od producenta Lab Sampling / WHIRL-PAK® USA.

Woreczki spełniają wymogi rozporządzenia MINISTRA ZDROWIA w sprawie pobierania

i przechowywania próbek żywności przez zakłady żywienia zbiorowego typu zamkniętego.

Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia złożonego na stronie sklepu, zamówienia telefonicznego

na nr 601661368 lub zamówienia mailowego na biuro@danabo.pl, po jego potwierdzeniu, rozpoczyna się od następnego dnia roboczego po jego złożeniu. Czas jest czasem przybliżonym, określony jest w dniach roboczych i wynosi ok. 3 dni.

W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej, wysyłka nastąpi za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Kurierzy dostarczają przesyłki jedynie w dni robocze.

Kurier podejmie dwie próby doręczenia przesyłki, następnie paczka trafi na 10 dni do oddziału firmy DPD i będzie czekała na odbiór osobisty.

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Zielonej Górze. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl